Pracownik produkcji okien

Numer referencyjny: KOPIA: /30
Data utworzenia: 17 maja 2024
Województwo: Zagranica
Ilość wakatów: 10
Termin składania: 30 września 2024
Miejsce pracy: Amsterdam

Zakres obowiązków

- praca przy linii produkcyjnej – montowanie poszczególnych elementów w całość
- kontrola jakości
- utrzymanie miejsca pracy w czystości i zgodnie ze standardami

Wymagania podstawowe

- czynnego prawa jazdy kat.B
- własne auto
- znajomości j. angielskiego, j. niemieckiego lub j. niderlandzkiego na poziomie min. A2/B1
- przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- CV w j. angielskim / niemieckim / niderlandzkim z opisanym doświadczeniem w pracy przy    montażu okien

Oferujemy

- €500 - 550 netto/tydzień
- bezpłatne zakwaterowanie (jednoosobowy pokój, wspólna kuchnia, wspólny pokój dzienny i wspólna łazienka)
- ubezpieczenie
- możliwość zakupu odzieży firmowej

Podsumowanie oferty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując "Pracownik produkcji okien – Nieuw-Vennep, Holandia " .
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dane osobowe i informacje kontaktowe

Adres zamieszkania

Znajomość języków

Dodatkowe informacje

Osoba towarzysząca

Prywatny transport

Dane adresowe

Broniewskiego 1B,
58-309 Wałbrzych
(dzielnica Piaskowa Góra)

+48 530 088 891

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-16:00

sb-nd: nieczynne

Szybki kontakt

Akceptuję